Produkty do sprzątania

Higieniczna czystość i nieskazitelna biel możliwe są tylko z najwyższej jakości produktami. Dlatego przedstawiamy ofertę, w której dostępna jest profesjonalna chemia do sprzątania kuchni i łazienki. W bogatym asortymencie produktów znajdą Państwo preparaty dostosowane do potrzeb każdego rodzaju zabrudzeń: kamienia, tłuszczu czy innych osadów i zanieczyszczeń, które mogą powodować nie tylko nieestetyczne plamy, ale także nieprzyjemne zapachy.


Chemia do sprzątania w łazience i kuchni


Przestrzeń, w której gotujemy jest najbardziej narażona na powstawanie różnego rodzaju zabrudzeń. Dlatego warto zadbać o to, aby po każdym przyrządzanym posiłku dokładnie umyć nie tylko naczynia, ale także blaty, piekarnik, płytę elektryczną lub gazową, a także okap.


Natomiast przestrzeń naszej codziennej pielęgnacji narażona jest na powstawanie kamienia, osadów z kosmetyków czy pleśni. Z pomocą przychodzą sprowadzane z Niemiec preparaty renomowanych marek takich jak Frosch, Fairy, Mr Proper, Finish, Dr Beckmann, Domestos, Sidolin czy Bref. Znajdą Państwo pośród nich tabletki i sole do zmywarek, płyny do mycia naczyń, spray’e do okien i luster, żele i kostki do toalet, odkamieniacze i wiele więcej!

Sprzątanie Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Le Manuell Chemia Gospodarcza z Niemiec Wrocław