Le Manuell to zespół osób, których celem jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie sprzedaży niemieckich (zachodnich) środków piorących, preparatów czyszczących oraz kosmetyków najwyższej jakości. Aby być wiarygodnym w oczach naszych partnerów, czyli Was drodzy czytelnicy, sami testujemy każdy produkt przed dopuszczeniem go do sprzedaży.

Jednym z głównych naszych zadań jest nie tylko sprzedaż ale i profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów. Niemieckie produkty są coraz bardziej znane i docenianie przez Polaków, jednakże duże grono naszych klientów zaczyna doświadczenia z nimi właśnie od zakupów u Nas. Dlatego wiemy jak bardzo ważne jest dopasowanie produktu pod indywidualne potrzeby każdego z Was.

Oficjalnie działania rozpoczęliśmy od tworzenia funpaga na portalu facebook w lutym 2015 r. Natomiast styczność z produktami, oferowanymi przez nas, mamy nieprzerwanie od 15 lat. Ze względu na duże zainteresowanie naszym funpagiem, zdecydowaliśmy się otworzyć sklep internetowy aby rozszerzyć naszą działalność i być dostępnym dla szerszego grona partnerów. Jednym z Naszych atutów jest dowóz oferowany za darmo na terenie Wrocławia. Natomiast konkurencyjne ceny oraz niskie koszty przesyłek sprawiają, że mamy szerokie grono klientów również z Wałbrzycha, Poznania, Katowic czy Warszawy.

Serdecznie zapraszamy do zakupów oraz kontaktu z nami !

e-mail lenor@lemanuell.pl

tel. Manuela 663 448 215       Kuba 695 317 106


Product successfully added to the product comparison!
Le Manuell Chemia Gospodarcza z Niemiec Wrocław