1. Jesteś z Wrocławia 

Koszt dostawy dla zamówień na terenie Wrocławia to 0 PLN. Tak dobrze przycztałeś/aś ZERO PLN.

Czas dostawy to od 2 (tak DWÓCH) do 24 godzin. Wszystko zależy od godziny w jakiej zamówienie zostanie złożone. Zawsze staramy się uzgodnić indywidualnie z każdym klientem godziny dostawy, tak aby były one dogodne dla obu stron. 

Płatności można dokonać przy odbiorze produktów gotówką (bez dodatkowych kosztów) lub przedpłatą na konto zwykłym przelewem bądź korzystając z platformy dotpay. 

2. Jesteś z okolić Wrocławia

Dla osób mieszkających w miejscowościach graniczących z Wrocławiem, wprowadziliśmy jedną stałą opłatę za dowóz w wysokości 5 PLN. Opłata doliczy się automatycznie w momencie składania zamówienia, po wpisaniu adresu. Miejscowości objętę tą symboliczną opłatą to: 

Wróblewice, Lutynia, Zakrzyce, Gałów, Samotwór, Krzeptów, Makronos Górny, Makronos Dolny, Smolec, Cesarzowice, Bielany Wrocławskie, Wysoka, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie, Iwiny, Radwanice, Mokry dwór, Łany, Dobrzykowice, Kiełczów, Wilczyce, Mirków, Długołęka, Domaszczyn, Krzyżanowice, Psary, Szymanów, Szewce, Paniowice, Wilkszyn, Żurawiec, Krępice.

W przypadku zamówień powyżej 250 PLN dostawa jest darmowa. 

3. Jesteś spoza Wrocławia

Dbając o najwyższą satysfakcje naszych parterów- czyli Ciebie- korzystamy z usług najlepszego kuriera na rynku polskim DHL. Wynegocjowaliśmy najlepsze stawki specjalnie po to, aby koszt dostawy nie był ciężarem dla kupujących (przedstawione są one poniżej w tabeli). Jeśli zakupy przewyższają kwotę 250 PLN, przesyłka jest zwolniona z opłaty.

Czas dostawy to standardowo od 24 do 48 godzin, zależy to od godziny w jakiej zamówienie zostanie złożone. Maksymalny czas to 72 godziny. 

Płatności można dokonać przelwem natychmiastowym poprzez platformę dotpay, przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy lub zapłacić przy odbiorze. 

 

WAGA PACZKIDO 31,5 KG31,5 KG-50 KGDO 50 KG
KWOTA ZAMÓWIENIADO 249 PLNDO 249 PLNPOWYŻEJ 250 PLN
PRZEDPŁATA16 PLN26 PLN0 PLN
POBRANIE20 PLN30 PLN0 PLN

Product successfully added to the product comparison!
Le Manuell Chemia Gospodarcza z Niemiec Wrocław