Sil 1 fur Alles, odplamiacz w proszku, 500g.

880

Sil

17,00 zł brutto

Uniwersalny odplamiacz w proszku.

Więcej szczegółów

Sil 1-for-All to wysoce skuteczny, wielofunkcyjny środek do usuwania plam, który zapewnia uczucie czystej i higienicznej świeżości. Żel skutecznie usuwa nawet zasuszone i uporczywe plamy.

Proszek jest niezwykle uniwersalny, bez problemy usuwa plamy z tłuszczów, białek, po owocach, kawie czy czerwonym winie. Sil 1-for-All jest odpowiedni dla wszystkich białych i kolorowych tkanin o wyrazistym kolorze, nawet z wełny              i jedwabiu. Dodatkowo można go używać  we wszystkich zakresach temperatur.

Stosowanie:

  •          Pralka:

Wzmacnia skuteczność twojego detergentu !

Przy każdym praniu należy dodać 4 łyżki stołowe  (około 70 ml) lub 6 łyżek (około 105ml) gdy ubrania są bardzo poplamione. Proszek dajemy do dozownika razem z detergentem i od razu włączamy pranie.

 Sil 1 fur Alles nadaje się w zasadzie do wszystkich pranych tekstyliów, nawet do wełny i jedwabiu. Oprócz instrukcji dotyczących pielęgnacji w tekstyliach należy również pamiętać o następujących informacjach podczas korzystania z produktu:

Do bezpośredniej obróbki wstępnej plam nie należy nakładać produktu na metalowe części (np. Guziki, zamki), ponieważ mogą się utleniać. Dlatego stosowanie na plamy z rdzy nie jest możliwe.

Pojemność 500 g.

 

Kraj pochodzenia Niemcy

Producent Henkel

Produkty polecane

Product successfully added to the product comparison!
Le Manuell Chemia Gospodarcza z Niemiec Wrocław